Колорист автосервісу

Найдорожча помилка в авторемонті може бути допущена колористом. Якщо майстер не потрапив в колір, деталь потрібно перефарбовувати, що тягне нові витрати. Школа ЕПІО, першої в Україні, стала професійно навчати колористів. Зі слухачами працюють практикуючі викладачі, які пройшли стажування в Європі у найбільших виробників авто емалей.

Результати курсу «Колорист автосервісу»

За 80 годин навчальних занять Ви навчитесь інструментам і технологіям кольоропідбору і зможете працювати колористом, отримуючи конкурентну заробітну плату.

ПРОГРАМА КУРСУ

• Введення в колористику авто емалі.
  • Теорія кольору
  • Декоративні лакофарбові матеріали, призначення, характеристики.
  • Інструментарій для підбору кольору.
  • Методи кольоропідбору.
  • Порівняння готової кольорової вифарбовування або тест-напила із зразком кольор, лакофарбового покриття автомобіля.
  • Приготування фарби за рецептом.
  • Технологія нанесення авто емалі на поверхню.
  • Коригування кольору.

Формат навчання

• 80 навчальних годин по 45 хвилин.
  • Групи по 8-10 чоловік.
  • Заняття проходять у навчальних класах і зонах практичних занять.

Курс призначений для:

• людей, які хочуть придбати високооплачувану спеціальність;
  • учнів професійно-технічних коледжів;
  • початківців колористів;
  • практикуючих фахівців (колористів і автомалярів), націлених на підвищення кваліфікації, які бажають пройти перепідготовку, освоїти нові технології в обраній галузі.