Партнери

ООО «Аудатэкс Украина»

Компанія Аудатекс Україна з 2005 року є дочірнім підприємством Audatex GmbH і входить до складу північно-американського холдингу Solera. Спочатку метою компанії була розробка і впровадження програмного забезпечення для підрахунку вартості відновлювального ремонту автомобілів, які постраждали внаслідок ДТП, стихійних лих або інших пошкоджень. Проте після кількох десятиліть Audatex "виріс" з цього визначення. Сьогодні продукт, який пропонує компанія, охоплює набагато більше аспектів, пов'язаних з відновлювальним ремонтом, її мета - скоротити час від моменту пошкодження транспортного засобу до його повного відновлення до початкового стану до мінімуму!


R-M Automotive Refinish

RM ВАSF (Франція) - бренд лакофарбових матеріалів преміум-класу, що входить до складу концерну BASF - світового лідера в області виробництва хімічної продукції.


sia Abrasives

Компанія SIA Abrasives Holding AG (Швейцарія) - найбільший європейський виробник абразивних матеріалів, понад 125 років спеціалізується на розробці ефективних технологій абразивної обробки поверхні.
Значну частину асортименту продукції SIA складають абразивні матеріали для авторемонту, деревообробної та меблевої промисловості, а також для шліфування поверхонь з металу і пластика.


SOLID

Міжнародна торгова марка Solid об'єднує матеріали для професійної ремонтного забарвлення автомобілів, розроблені провідними європейськими виробниками. Асортимент продукції Solid включає високотехнологічні шпаклівки, грунти, лаки та супутні товари, застосовувані у всіх видах професійного ремонту: від незначного локального пошкодження до складного відновлення форми деталі. Матеріали Solid розроблялися і тестувалися з урахуванням специфічних умов використання в країнах Східної Європи.


DeVilbiss

Більше 125 років компанія DeVilbiss займається розробкою технологій і виробництвом професійного обладнання та аксесуарів для подачі і нанесення лакофарбових матеріалів: ручних і автоматичних фарборозпилювачів, фільтрів для ЛФМ і повітря, регуляторів тиску, шлангів, фітингів, засобів індивідуального захисту.


Chemie ARMOR®

Бренд Chemie ARMOR® - «Ефективні рішення для промислової забарвлення», об'єднує лакофарбові матеріали промислового значення, для якісного фарбування транспорту, обладнання, металоконструкцій, і інших виробів з металу і пластика.


GYS

Створена в 1964 р., Компанія GYS є французьким сімейним підприємством, яке нараховує 500 співробітників у різних країнах світу. Завдяки передовому науково-дослідному центру компанія є одним з провідних розробників і виробників зварювальних апаратів, зарядних пристроїв та обладнання для кузовного ремонту.
GYS пропонує найширший в світі асортимент для ремонту автомобілів, пошкоджених в ДТП: обладнання для правки, зварювання, клепки, підйомних робіт, індукційного нагріву, а також всі допоміжні інструменти. Цей асортимент розроблений спільно з найбільшими світовими автомобілебудівниками.


SAYERLACK

Sayerlack (Sherwin-Williams ltaly Srl) - лідер у виробництві лакофарбових матеріалів для деревини. Завдяки постійному фокусу на дослідницькій діяльності компанія пропонує асортимент в кілька тисяч найменувань для вирішення найрізноманітніших завдань за забарвленням поверхонь з дерева, шпону і МДФ. Sayerlack отримав визнання у всьому світі не тільки завдяки високоякісної продукції, але і технологічному супроводу та консалтингу клієнтів.


BORMA WACHS

Компанія BORMA WACHS (Борма) пропонує продукцію, призначену для обробки та облагородження дерева. Використання ретельно оброблених вихідних матеріалів і безумовне дотримання екологічних норм дозволили отримати сертифікацію багатьох виробів відповідно до норми ЄСЕN71, що є додатковим свідченням високої компетентності, якості та надійності.


Sherwin-Williams

Sherwiп-Williams - це всесвітньо відомий бренд у світі лакофарбових матеріалів. Компанія виробляє покриття повного спектру, починаючи від будівельної/архітектурної до аерокосмічної індустрій.
Вгору